꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A megmentés...

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Márc. - 21:33

Jaj az tök jó lenne, egy ilyen kimenekítés a soksok ember közül :D Én is kíváncsian várom majd A megmentés... - Page 2 752584
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 23 Ápr. - 12:08

Sziasztok!
Szeretnék bocsi-t kérni mert bexart a gépem és azóta nem tudtam játszani
Köszönöm Raidonnak hogy addig inaktívba tette a Karakterem és most feltudtam ébreszteni A megmentés... - Page 2 102733 Na de most nagy erőkkel fogok játszani és kevesebb helyesírási hibákkal :)
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 23 Ápr. - 12:38

Ezt öröm hallani A megmentés... - Page 2 727326
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 23 Ápr. - 12:43

Akkor látom nemhiába jöttem fel megint :DD
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Május - 20:18

Nos mivel sem EpresCukor és ghost sem ír így nem tudom mi legyen. Mert egyedül is lehet végig tudnám játszani a hátra marad részt (bár az úgy érdekes lenne). Így nem tudom mi legyen várom a válaszokat és az ötleteket mi legyen.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Május - 20:45

Ghostról nem tudok nyilatkozni, de Eprescukor nekem azt írta hogy már nem nagyon jön vissza :( Szoktam még néha látni, de nem tudom...
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Május - 21:14

Eprescukor elment? :O :,( Azért remélem visszajön T.T
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:34

NOs sajnos ismételtem arra kel, hivatkoznom mint régen leírtam. Vagyis vagy egyedül folytatom vagy esetleg valaki csatlakozik Raidon, hogy mert szeretném ezt a küldit is folytatni ha lehetséges mert jutott már egy-két jó ötlet az eszembe de így egyedül nem lenne az igazi. Úgyhogy akit érdekel a küldi az jöjjön esetleg úgy, hogy pl. másik rejtek falu is meg akarja "szerezni" a konohai tanácstagot mondjuk csere alapnak valamire. A megmentés közben vagy miután sikeresen kimentettük a tanácstagot utána ránk rontanának, hogy tőlünk elrabolják vagy valami hasonló. Vagy ha szövetséges faluból jöttek akkor mondjuk segítségként érkeztek akiket a falu küldött.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:39

Én lehet hogy behozom Niee-t, úgysem volt még valami sok küldin... de még nem mondom biztosra, alszok rá egyet-kettőt ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:56

Hát én pedig esetleg egy új karaktert behozhatok... De előtte szeretnék még egy két postot írni Ishivel is a másik küldibe. ^^'
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 22:39

Persze-persze én sem úgy gondoltam, hogy most azonnal kell hsz-eket írni. Mindenki akit érdekel gondolja végig, hogy szeretne-e játszani. Vagy ahogy a mondás tartja: Nem erőszak a disznótor. Meg amúgy is egy kicsit szerintem megformázom a saját számíze szerint ezt a küldit, hogy egy kicsit érdekesebb és színesebb legyen. Úgyhogy nekem is kell még egy kis idő a küldi folytatásához.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 26 Júl. - 17:23

Kameko jön! :D Tehát én készen állok A megmentés... - Page 2 112523
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Júl. - 20:38

OK örülök, hogy vére ismét elindul a küldi.
Ja és még annyit, hogy talán lehetne azaz indok amiért Kameko is segédkezik a megmentésben, hogy kiderült, hogy a küldetést rossz besorolásba osztották (pl.: D-be sorolták be de C-nek kellett volna) és ezért küldik Kamekot erősítésnek.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Júl. - 21:44

Én még mindig gondolkozok Niee-n, de most nézem hogy konohai a küldetés A megmentés... - Page 2 48616 Tehát én is max becsatlakozni tudok vele, mert Iwa a Fű Országának túloldalán van Konohához képest xD Mondjuk ez nem is lenne gond, inkább hogy Iwa miért akar segédkezni...? A megmentés... - Page 2 682940 XD
Szóval még nem mondok biztosat A megmentés... - Page 2 297463 De ha kezdeni akartok, nyugodtan kezdjetek, legfeljebb becsatlakozom félúton:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Dec. - 9:33

Bakker, hogy rád maradt ez a küldi Joey :O De nagyon jó, hogy folytatod így kettejükkel, és látom már közel vannak a sikerhez :D
Mondanám, hogy beszállok melléd, mert sajnálom hogy egyedül kell játszanod, de én most nagyon el vagyok még havazva és sokat kell rám mindig várni :(
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Dec. - 10:21

Én viszont... már ha szeretnél még társaságot, akkor be tudom küldeni Damut:3 Úgyis ott lakik a szomszédban xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Dec. - 15:50

Persze nyugodtam jöhet Damu. Legalább nem magamnak fogok írogatni.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Dec. - 15:57

Szupii, akkor este szerintem be is írom:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Dec. - 16:10

Próbáltam visszamenőleg elemezni a dolgokat, akkor ha jól láttam Raidon és Kame az északi bejáraton mentek be, Raidon bábja pedig a délin keresztül, ahol elméletileg ott van/volt Yoshiko... aki tegyük fel elakadt út közben akkor vagy valami ˇˇ' Nyugatról ment Naroko, keletről pedig senki, ha jól értelmeztem xD
És akkor utólagos engedelemmel, ha megfelel, nyugatról megyek, és... mivel Naroko és gazdája felszívódtak, úgy írom hogy ott bizony nagy volt a túlerő ˇˇ'

Már írom amúgy, ma megleszek:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Dec. - 20:34

Áá szuper látom sikerült végezni. Örülök, hogy végre megint van egy "játszó társam" ebben a küldiben. Közben én is írtam sajna Kamekoval csak egy ilyen kis rövidke hsz. jött össze.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Jan. - 21:54

Én meg ide kapom magam össze, és írok minél hamarabb:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitimeHétf. 27 Feb. - 23:46

Na írtam választ... nem lett valami túl hosszú. A megmentés... - Page 2 458933
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A megmentés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A megmentés...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: