꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A megmentés...

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeVas. 2 Jan. - 14:19

Nehézségi szint: c

Kapható pontok: 2

Mesélő: (nincs)

Helyszín: Konoha főkapu-tól Fű országában

Létszám:3 rajtam kívül

Játékmenet: 1 csapat  összesen4 en leszünk mert énis játszom

Időkorlát: 7 nap

Feladat: Konohából elindulunk hajóval a fű országába hogy megmentsük a konohai tanács egyik tagját mivel elrabolták.


A hozzászólást ghost összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 23 Jan. - 12:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeVas. 2 Jan. - 23:01

Nekem tetszik a küldetés Raidon-nal jelentkezem is rá.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 3 Jan. - 12:41

*Eeeelőször is, a kapható pontok száma sok. Egy C szintű küldetésért 2 pont a maximum, esetleg 3 ha a küldetés hosszú. (Vagy valaki tényleg szuperül játszik ki mindent, és ezért pluszpontot érdemel.)
*A végtelen időkorlát szvsz nem reális, hiszen ha a tagot elrabolták, valószínűleg nem együttélni kívánnak vele, hanem véges időn belül megölni, attól függetlenül hogy kértek-e váltságdíjat vagy sem. (Váltságdíj követelése nélkül is el lehet rabolni valakit nyilván ×D) Én egy hetet mondanék. Konohától nincs messze a Fű Országa (=Kusagakure; https://2img.net/h/oi25.tinypic.com/jq43s3.gif ), úgyhogy az út nem hosszú.
*A két 4-4 fős csapatot hogy értetted? Említetted a Gai és Kakashi-csapatot, de náluk van 1-1 sensei és 3-3 genin, nálunk viszont nincsenek sensei-ek.
*Ebben lehet hogy tévedek, de szerintem nem lesz ennyi mozgósítható konohai karakterünk ^^'





Ettől függetlenül, korrigálás és bővítés után, illetve ha úgy néz ki menni fog a dolog, lehet hogy én is küldök rá egy karaktert, mert az alapötlet tetszik :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 3 Jan. - 15:58

kszi Shanna a segítséget kijavítottam akkor van Raidon és még Te is meg még én akk már csak 2 kell nah jelentkezzetek pls
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 3 Jan. - 18:52

Ez jó ötlet.Csak nem tudom, hogy készen lesz-e a Konohai és egyben utolsó karakterem addig...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 3 Jan. - 19:46

igen készlesz hiszek benned hogy készlessz siess siess :tra-la-la:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeSzomb. 22 Jan. - 16:16

Kész, és akkor jövök én is... A megmentés... 514184
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeVas. 23 Jan. - 12:37

nah akkor indulhatunk oks?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeVas. 23 Jan. - 16:05

Ehh.. eredetileg miért akart hajóval menni? A megmentés... 102733
A Fű országa a Tűz országa (Konoha) mellett van.
A megmentés... Jq43s3
De inkább elmennek a vékony nyíl mentén a kikötőbe, körbehajózzák a fél világat, majd partra szálnak, átkelnek egy országon, és ott vannak >_>
Ahelyett, hogy a vastag nyíl mentén sétálnának kb két napot X'D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeVas. 23 Jan. - 16:14

Hát igen ezen én is nagyokat gondolkoztam de úgy voltam vele, hogy biztos én tudom rosszul de mint kiderült nem.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeKedd 25 Jan. - 9:33

...még jó hogy én már szóltam érte ott az elején... A megmentés... 102733 Nahh mindegy ×D
Egyébként én nem megyek, kihagyom, bocsika ^^' Már viszem Kidát a másik küldire, és egyszerre kettőn nem szeretném őt játszani, és amúgy is el vagyok havazva kicsit... Shippuuden, meg az Amulettes küldi, meg még a Kísértetházast sem fejeztük teljesen be, plusz egy szabad játékom is fut, illetve van egy megkezdett játékunk is ami per pillanat szünetel, de én szeretném majd folytatni :P ...úgyhogy majd legközelebb ×,D

Nektek jó játékot :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeKedd 25 Jan. - 15:45

köcce am a hajót azért írtam mert az elején a hajó nem fog indulni de ezt írhattam volna na de mindedj és légysz epres cukor írj mer akk csak hárman vagyunk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeKedd 25 Jan. - 16:05

Írok, írok...
NJK-kat ( Nem Játékos Karakterek-Csak részben irányítom. ) lehet vinni a küldibe? A megmentés... 243759
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeKedd 25 Jan. - 16:07

Hát, elég kevesen (vagyis nagyon is kevesen XD) vagytok, szóval szerintem nem rossz ötlet ja NJK-kat is visztek :D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeKedd 25 Jan. - 17:20

Akkor szerintem én is kitalálok még egy plusz karaktert gyorsan majd úgy írom, hogy találkoztam visszaúton vele Konohában úgyis arra felé kellene mennünk kb. és így talán nem lesz annyira gáz, hogy nem az elejétől jön velünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 16:44

Raidon A megmentés... 613170
Majd írok én is... = )
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 16:49

OK. Akkor olvastad/olvasod/olvasni fogod, hogy mit írtam. Sajnos nem volt más választásom így azt találtam ki hogy ghost karaktere kómába kerül így ha neagyisten újra feljönne akkor ő is be tud kapcsolódni pl. magához tér vagy hasonló.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 18:46

Ügyesen megoldottad a dolgot, nekem nagyon tetszett :^^:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 22:26

Aha, jó ötlet volt nagyon ^^ Lehet nekünk is ezt kéne Sai-al csinálnunk a Shippuuban? ×,D
Egyébként jól alakul a küldi :3
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimeKedd 15 Márc. - 15:47

Még jó hogy nem tettétek! ">.> Idejében kapcsoltam xD
Amúgy ez egy érdekes küldetés, tetszetős a számomra, csak nincs eléggé kidolgozva. A lényeg benne van, de nem ártott volna kicsit több infot például az elrablókról, meg az okot is...stb. :/
bár ahogy elnéztem elég ügyesen elkezdtétek ezt kijátszani ;)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimePént. 25 Márc. - 15:13

Írtam egy rövidkét... A megmentés... 97853
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimePént. 25 Márc. - 21:07

Ügyesek vagytok, egyre jobban érdekel ez a küldi :D
Tetszik ahogy elintéztétek őket ;3
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimePént. 25 Márc. - 21:18

Szép lassan majd minden kialakul majd mikor már a szó szerinti megmentés lesz, na akkor majd elszabadul a pokol. Am. szerintem a legkönnyebb az ilyen harc jelenetek leírása mert ezeket jól lehet részletezni.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimePént. 25 Márc. - 21:22

Kíváncsi leszek rá nagyon :3
Hehe, nekem épp ezek szoktak a legnehezebben menni, mert sokszor nem úgy sikerül megfogalmazni és leírni a mozdulatot, mozdulatokat, mit ahogy a fejemben elképzeltem ^^'
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitimePént. 25 Márc. - 21:29

Küldi végében meg majd konzultálok EpresCukor-al mert nem árt ha majd azt is szépen kidolgozzuk (ha már ránk maradt) bár van egy-két ötletem pl.: egy jó kis harcjelenet egyik oldalon mi a tanácstaggal a másikon meg 100 harcos és úgy kijutni az épületből, vagy valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A megmentés... Empty
TémanyitásTárgy: Re: A megmentés...   A megmentés... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A megmentés...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: