꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Meseharc >D

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 10 Márc. - 13:51

A játék lényege, hogy valaki elkezdi a mesét egy "dologgal", a másik pedig azt legyőzi valamivel, újra más legyőzi azt, és így kezdődik egy kis "harc"... :D
Pl.: *elkezdtem suliban rajzolgatni osztálytársammal. Ő egy kört rajzolt, és arra válaszoltam egy botra húzott kakival (XD)... Ő a fölé tett egy téglát, hogy az eltérítse a kaki bűzét O.o Én légkalapáccsal széttörtem a tégláját, amire ő kihúzta a konnektorból a kalapácsot (tudom hogy nem azzal működik XD). Erre én a dugót bedugtam egy hosszabbítóba, amit ő elvágott. T_T Akkor én bedugtam a kalapácsot egy akumlátorba, ő azt kiszórta D: De én bedugtam egy másikba. (Muhaha) De ő elvágta a kábelt... megint... Erre ráküldtem egy japán A6M Zero-t (vadászgépet) ami szétlőtte az egészet >D A kis szemét egy másik vadászgéppel szétlőtte az én gépemen, én azt lelőttem egy légvédelmi ágyúval... stb... XD

Szóval ilyesmi a játék, annyi a különbség hogy itt írjuk mi történt. ˇˇ

Akkor én el is kezdem, mondjuk egy... Napfényre táncoló virággal XD

*Igen... a nagy semmi közepén van egy virág, ami a napot bámulva boldogan leng jobbra balra...*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 14:55

Na, most mi van? Meseharc >D 102733 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 19:53

Bonyolult XD

De jó... na... nézzük csak...


Egy nagy csúnya fekete felhő terül el az égen és eltakarja a napot a virágocskától, úgyhogy az már nem tud kinek táncolni...


Így? XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 20:40

de jött a gonosz szél,ami elfujta a felhőt,igy a virág tovább táncolhatott volna,de a szél azt is elfujta...

(OFF: igy valahogy? )
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 21:27

amíg egy nagy hegybe nem ütközött a szél, és így nem tudott tovább fújni...


(valahogy így XD)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 21:32

De a hegy elkezdett törmelékekre bomlani,mert a magma alulról túlságosan felmelegítete...
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 21:50

de a szél lehűtötte, így nem esett szét...
(igen, így ˇˇ ügyik vagytok :D)
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 21:54

És a virág,amit a szél elrepített,földet ért a hegynek a tetején,igy kapott sok napsütést és a nap elaltatta ezzel a szelet...
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 21:55

de a virág gyökere megcsúszott a hegy fagyos oldalán, és a virág lebukfencezett a hegyről...
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 7:57

a hegynek meg nekiment egy sétarepülőgép, amitől a hegy is bukfencezett egyet...
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 12:49

ám a sétarepülő is megsérült, és zuhanni kezdett...
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 13:19

És a hegy lába megrúgta a repülöt és elrepult Indonéziába.....
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 14:21

de a repülő vázától, megfájdult a hegy lába
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 14:43

így a hegy ,gyomorszájon rugta a földet....
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 15:04

amire a föld hamar átváltott dühös üzemmódba, és egy földrengéssel elpusztította a hegyet
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 15:51

A földet meg a kapás paraszt felásta és zsákokba tette...


(Végtelen töri 2.0? ×D)
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimePént. 12 Márc. - 18:07

de a kapás paraszt háta megfájdult a föld irdatlan súlya alatt...

(az hát XD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 8:39

Ekkor egy kisgyerek arra futott, rávette magát a parasztra és ellopta a zsákott.
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 8:59

A paraszt futott utána, de végül elütötte egy autó.
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 11:22

és a gyerek futott tovább, ám az autó tovább sodródott, és azt is elütötte...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 11:27

Ekkor az autós ki vette a zsákot a kezéböl beült a kocsijába és el hajtott.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 11:29

Ám az autója úgy megroncsolódott, hogy nem tudott elhajtani, úgyhogy kiszállt a kocsijából, és elfutott a legközelebbi metróállomáshoz, csak hogy pont most ment el a szerelvény, úgyhogy most várhat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 11:33

Megunta a várkozást ezért ugy döntött, hogy elindult haza fele gyalog.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 11:38

Ám ekkor látta hogy befut a szerelvény, visszafutott, épp hogy be tudod lépni a záródó ajtók között... Kifújta magát, hogy végre ége, ám a zsák fele az ajtón kívül maradt... XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitimeSzer. 17 Márc. - 11:47

Ám ekkor a metró vezető megkérte az utasokat száljanak le mert a vonat nem indul be.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meseharc >D Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meseharc >D   Meseharc >D Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meseharc >D
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Játékok-
Ugrás: