꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kísértetház? Ugyan már...

Go down 
+3
Koffeey
Dínósbácsi
Shanna
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 8:03

Igen, ideköltözik :^^:

Mért vagyok idegesítő? Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 795967 Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 775863 Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 574382 Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 31212
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:13

Nem vagy, csak mondtad hogy apunak egy fiatalos, idegesítő, stb csaj kéne, erre Koffeey mondta hogy ő Jigoku-ra gondolt. Ezért kérdeztem, hogy "Miért, Jigoku idegesítő?" XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:14

Nem azt akartam mondani XD Csak hogy mint családtag, lehetne neki olyasmi mint a nővére :3 Vagy mi... na... XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:16

Nővére? De hát apu az idősebb! O_O
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:18

Ajj hogy semmit nem bírok érthetően megfogalmazni XD Úgy értettem olyan lenne neki, mint amilyen a nővére volt anno >.<
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:20

De Jigoku akkor sem idegesítő, ki van zárva a versenyből XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:53

Nem azért mondtam mert idegesítő lenne XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 17:32

Örülök, hogy tetszik Apu Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 196731
És nem rossz ötlet a megpuhítása Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 752584 Bár nehéz feladat, és ha egy idegesítő lány jön, hát ő... valószínűleg idegesíteni fogja ×,D

Ammmm a Shippuuban is ott lakna még, ugye? ^^
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 20:53

Akkor okés :^^:

Igen, ott laknak... Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 765713

Te, Shanna, ha csinek Makának egy Shippuu-s adatlapot, elég idegesítő lesz "Apunak"? Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 196731
Makának még nincs párja! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 483323
Jaj, ugye "Apu" pedofil? Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 469533
Nekem kell Apuuuuuuuuuuuuuuu! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 580731 Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 580731 Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 580731
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 21:06

Igen, szerintem Maka elég idegesítő lehet... ×,D
Pedofiiiiil ××DDD Hát... ki tudja, manapság nem lehet tudni az ilyet ˇ,ˇ ×D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 21:11

Érzem, hogy Maka alig várja, hogy kiidegelhesse Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 112523
Majd akkor csinálok neki egy idősebb formát...ésésésésésésésés esetleg Szabad játékba játszhatnának, Shanna? Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 196731 Léééééééééééééééééééééééééééééééccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécci! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 468935
(No, meg ideje lenne a tetves sulinak véget érnie, hogy jöhessek végre napi 20 órában jáccani Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 816374 )

OFF: Nem akarunk mi Szejacont tartani esetleg? Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 73542
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 21:15

Hát júni végétől ráérek 8D ×D Csak a végénél járó játékokat majd fejezzük be, meg össze kell melegednem Apuval ×D

OFF: Volt már róla szó párszor, mindig így nyár elején ×D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeKedd 24 Május - 21:19

Okés, addigra én is felszabadítom magam, befejezzük a játékot, éééééééééés csinek minden cukorfalatomnak egy idősebb adatlapot, nemám úgy érzik, hogy elhanyagolom őket! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 102733

Nem mintha el tudnék menni a városhatáron kívülre, de azért gondoltam felvetem a tali lehetőségét :^^: Ha mást nem is a képeiteket megnézném Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 112523 Mondjuk Koffeey-val már összetaliztunk Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 196731 (És kész csoda, hogy nem rúgdostam emg aznap este Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 968628 )
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeSzer. 25 Május - 10:55

Jaaaaaaaaaaaaj, de jó lesz *3* Akarokakarokakarok játszaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mééééééééég~ Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 112523 *hörög*


OFF: Mondjuk én nem vagyok ilyen szempontból társasági ember ×D A netes ismerőseimet meg akarom tartani netes ismerősnek, ilyen hülyevagyok >< ×D

Szerk.:
Közben találtam egy jó Makát ×D Bár nem ide vág témába, úgyhogy Maka adatlapjához teszem be ki az ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 9 Jún. - 21:25

De nagyon jó lett amit írtál Ku-chan Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 8607 Nagyon-nagyon tetszik *-*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 9 Jún. - 22:20

Jaj, nekem is *3* Jobban megírtad amit Apuval ki akartam fejezni, mint ahogy én írtam ×,D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 11 Jún. - 11:42

Örülök, hogy tetszik, de szerintem szar lett Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 102733
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 11 Jún. - 12:05

Dehogy lett sz*r!! D: Nagyon jó lett :3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 11 Jún. - 16:58

Írtam :3 Nem vagyok vele túlzottan elégedett.... de nahh ×D Most ez van ˇˇ
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeSzomb. 11 Jún. - 19:06

Nekem nagyon tetszett! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 112523
Bár a válaszom melett te is királynak fogod érezni, ne félj! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 196731
Olyan szar egy melodráma lettXD Szegény Jigokuból kitört a..hisztiség meg a családa drámahangulat... Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 1410785470
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeVas. 12 Jún. - 0:27

Úristen de s*gg voltam, elírtam szegény Akana nevét Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 1689095111 ×,D
Köszönöm, hogy olyan ügyesen megmentettél ×,D

Amúgy nagyon tetszett, nem tudom mi bajod vele *3* Érzelmes és szép Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 196731 És megható Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 816374
Ara, Sakkun is van? ×D 8D Nyóóó, Sakkun, de cuki vaaaagy ×D


Szerk.:
Ó, hogy az a jó büdös, rohadt... b*ssssszameeeg Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 97853 Írtam Aput, már kb 2 mondat hiányzott hozzá hogy készen legyen, kimentem pisilni, és anyum ideült, és szépen elment az oldalról Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 3685654045 Vissza már hiába jöttem Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 883705786
Óóóó, hogy az a... *kántál mindenféle ocsmányságot*
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeVas. 12 Jún. - 0:31

Naaaa, áááá XD Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 483323 Pedig milyen jó lett volna este olvasni Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 574382 Gondolom már nem írod újra...? Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 31212
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeVas. 12 Jún. - 0:35

Nincs az az isten Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 4422 Már így is alszok el................. végül is, talán jobban jártatok ˇˇ Ilyenkor este olyan követhetetlenségeket írok, hogy ihaj... Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 102733 Na majd holnap...
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeVas. 12 Jún. - 11:33

Neeeeeeeeeee! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 568962
Mi az, hogy ideült és elment innen?! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 856137
Pedig már olvashatnám! Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 483323
Na, majd ha újra írod... Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 514184
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitimeVas. 12 Jún. - 23:12

Na újraírtam...... dehh, megint este kaptátok meg ×D Szóval bocsi ha nagy katyvasz Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 102733 Nagyjából követtem a tegnapi fonalamat, de most valamivel hosszabb lett, meg taaaalááááán érthetőbb ×,D
Talán ˇˇ
Nem tudok jól írni ilyesmit, ilyen heves... érzelmeket Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 102733 *megy kotlani egy sarokba*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísértetház? Ugyan már...   Kísértetház? Ugyan már... - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kísértetház? Ugyan már...
Vissza az elejére 
14 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: