꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Április tréfa

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:10

Április tréfa

Mesélő: én leszek >3< igen, ez a legelső mesélős küldim, de csak nem lehet olyan nehéz

Helyszín: Chuugoku, azon belül is a főváros, Hiroshima

Létszám: korlátlan

Játékmenet: az elején lehet egyedüli vagy kisebb csoportokban, de végül úgyis mindenki nagyjából együtt fog mozogni; illetve mozgatok minden NJK-t, akik a nyomokat, illetve az útbaigazítást adják

Időkorlát: 1 nap

Feladat: Április elseje van, és Maka úgy gondolja, hogy egy ismeretlen eredetű, de mókásnak tűnő technikával lepi meg a körülötte élőket. Nem tudja, hogy a technikának, amit egy furcsa kis tekercsből felolvasva aktivál, milyen hatása van, de belevág jó szórakozás reményében. Azt hiszi, nem történik semmi, pedig ez nem így van. A technika a bizonyos távolságon belül tartózkodó emberekre hat, és szegényeket testcsere áldozatává teszi. A testcsere teljesen random módon zajlik, egyik pillanatról a másikra, és nem múlik el a hatása.

A küldetésen résztvevő emberek is testet cserélnek a társaikkal, akik a környéken vannak. Az lenne a feladat, hogy valahogy összeszedjék egymást azok, akik hasonló cipőben járnak, és próbálják megtudni, mit történt. Mikor ez sikerül, és rájönnek, hogy Maka lehet a hunyó, elő kell keríteniük a lányt annak reményében, hogy visszakerülhessenek a saját testükbe. De persze nem lesz könnyű dolguk, mert Maka egy kis szórakozást kutatva bejárja szinte az egész fővárost, szóval végigkergethetik majd a fél világon~

Résztvevők:


A hozzászólást JigoKuu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 17 Május - 20:11-kor.
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:11

Na, itt lehet jelentkezni, meg akkor módosíthatjuk/összeszedhetjük, ki kivel cserél testet :D
A korábbi topikból eddig ezt a listát szedtem össze:


° Jigoku -> Kyou

° Mizuto -> Koru

° Raiga -> Sakkun

° Koru -> Niee/Piko

° Kida -> Jigoku

° Sana -> Mizuto

° Fusa -> Sana

° Mikuto -> Yuto

° Yuto -> Mikuto

° Sakkun -> Mizuma

° Piko -> Raiga

° Apu -> Fusa
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:21

Na, hát én Konohában vagyok Sakkunnal, Alussal, Piko-val meg Shoutával, tudtommal ennyi xD Meg hát még igen akkor ott lehet Kyou, ha épp... ott van xD Meg talán Niee-ék a környéken, végülis ha nem nézünk szigorúan időt akkor ők is uwu
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:25

Mesélni jóóó :P
Hú, akkor, Kuu-chan, lecsaphatom a kezedről Sakkunt? Q3Q
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:26

Húúú, nekem kik vannak... Április tréfa 102733

Maka, Jigoku, Hanci, Ayato, Eizo, Mizuto, Takashi, Hachi

Raiga, Mikuto, Yuto

Kin, Shingo


Azt hiszem, ennyi xD Három csoportba szedtem őket, így átláthatóbb ˇˇ Talán

Persze, Shanna, viheted ^^
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:30

Kösziii, jippí~ ×3
Április tréfa Jeremy-Renner

Húha, nekem kik vannak itt... ×D Hát itt van akkor Koru, Chichi, Takuma, Yuuta, Hisa, Kafun, Kida, Dorei, Sana, Maya, Ryou, azt hiszem ennyi volna 8D
Akkor Mizuto -> Koru marad? Április tréfa 196731
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:38

Igen, Mizuto megy Koruba xD Húúúú, Kin mehet Chichibe?:,D Húúú, meg Hanci is úgy benyomkodnám Takumába xD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:44

De jó ×3 Perszee, nekem megfelel ×D Jajjj, Takumával Shoutát akarom, légyszi, hadd menjen Shoutába ×,D (Csak azért nem Sanába, mert ő saját... De nem lenne rossz ×D)
Ó, és a nagy kérdés megint; akkor a csere során testben cserélnek helyet, vagy lélekben? :,D Szóval mindenki ott ébred új testben, ahol lefeküdt aludni, vagy ott ébred, ahol az új teste lefeküdt aludni? ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 17:54

Shouta?xD Nekem jó, de miért pont Shouta?XD
Jaj meg én még Maro-val is itt vagyok, tényleg:'D
Nekem még ötleteim hirtelen nincsenek, próbálom fejben elképzelni ki kiben lenne a legjobb xD Azon gondolkozok lehet Sakkunt Alusba vinném uwu
Az meg jó kérdés XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 18:05

Mert a fiatalokra utaztam ×D
Jaj, meg a Sana->Mizuto is tetszik még most is, Chichivel pedig Eizót szeretném ×D
Jó, és fontos kérdés! ˇ.ˇ
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 19:05

Szerintem úgy lenne jobb/viccesebb ha ott kelnének, úgy és azzal akivel, ahogy és ahol lefeküdtek:'D
*KoruSae flashes before my eyes* (ノ◕ヮ◕)ノ*: ・゚✧
Tény hogy reálisabb ha a másik testbe kerülve ott ébrednek fel ahol annak az eredeti gazdája lefeküdt és úgy nagyobb a káosz is (ha nem ismerik azt az illetőt, "hol vagyok??", "ki ez itt velem??", "ki vagyok??" stb xD), de én az elsőt mondom xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 19:45

KoruSae, mi?
Április tréfa 334lnba

Hmm, amúgy igaz, én is afelé húzok inkább, hogy úgy keljenek fel, ahogy lefeküdtek, csak másik testben, mint a Shrek 2-ben :,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 19:49

KoruSae
Április tréfa Lick_your_lip
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:03

Na nemár x,D Én úgy gondoltam, a testek maradnak, csak a lelket futkosnak itt ˇˇ Szóval nem lenne KoruSae :,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:07

De olyan pikáns Április tréfa 968628 Habár Koru szemszögéből, igaz, megrázó élmény lehet saját magad mellett ébredni ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:38

Lesz, max máshogy uwu
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:45

Április tréfa Ship

Na, de komolyan, akkor hogy legyen? ×D És csak hárman jövünk? Q3Q
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:47

Idézet :
Fontos! A küldetésre csak shippuus karakterek hozhatók!
Április tréfa DXQSNQH
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:50

Bocsi, Dínó, de kell már egy shippuus küldi x,D

Hát igen, Koru ne úgy sokkolódjon, hogy Sakkunnal ébred, hanem majd mikor Mizuto tapizza magát Koru testében X,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:53

Ja, tán hiány van belőlük? XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 22:53

Hát nem, így Jigoku (teste) mellett fog ébredni ×D Már ha... ekkor épp jóban vannak ők ketten :,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 23:13

btw tudjatok róla hogy van egy ilyenem 2011.04.07. dátummal xD
Április tréfa MtEEJAQ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 23:15

×,D Honnan, miért? Április tréfa 120865
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeSzomb. 18 Ápr. - 23:33

Anno elkezdtem egy olyat hogy felírtam mindenki nevét, aztán dobókockával kettesével random párosokat sorsoltam, hogy na mindet megrajzolom... ők voltak az elsők és eddig jutottam XD
Na de témához visszatérve, hát maradjunk akkor a test ott marad ahol van dolognál felőlemˇˇ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitimeHétf. 20 Ápr. - 12:31

Hidari és Iika egymással fognak :'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Április tréfa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Április tréfa   Április tréfa Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Április tréfa
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: