꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hát az úgy volt...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Hát az úgy volt... Empty
TémanyitásTárgy: Hát az úgy volt...   Hát az úgy volt... Icon_minitimeSzomb. 4 Ápr. - 22:57

Hát az úgy volt...
Avagy a karakterek születéséről



Minden karakter kiindult valamiből, legyen az egy érzés, hangulat, gondolat vagy bármi :D Szóval, ide karakterenként leírhatja mindenki, hogy az adott karakterét mi ihlette, hogy készült el végül, satöbbi. Régi gondolatok/megjegyzések jöhetnek bátran!:D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Hát az úgy volt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hát az úgy volt...   Hát az úgy volt... Icon_minitimeSzomb. 4 Ápr. - 23:03

Oh, na ezt már szeretem. Ez nem annyira zavarba ejtő, mint az első hozzászólás keresgetősdi. Holnap talán meg is próbálom Hát az úgy volt... 120865
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Hát az úgy volt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hát az úgy volt...   Hát az úgy volt... Icon_minitimeVas. 12 Ápr. - 10:27

Ide is kezdek Koruval, aztán megyek majd idővel sorba :,D
Hogy mi ihlette, háááááát... Hát az úgy volt... 534553 Biztos, hogy volt ott némi Ouran, Tamaki formájában, főleg hogy emlékszem, régen az ő képeit is lementegettem, néhány még azóta is ott van, ugyanúgy szőkén ×D Szóval a gazdag gyerek ötlete az onnan jött, na meg hát mit tagadjam, volt ott Izaya is, illetve keveredhetett kicsit a Vampire Knighttal is a dolog, ott is ilyenek, meg hát a képessége, nyilván, onnan jött :,D Shiki volt talán az a srác, akiét lenyúltam, azt hiszem Hát az úgy volt... 392785 Azóta is igyekszek a képességet kiegészítgetni, személyre szabni, hogy ne legyen annyira hasonló Hát az úgy volt... 682940
A neve... hát, a nevét azt kérem az Oroszlán király adta, egyszerűen imádtam a Kovut, így lett Koru Koru 8D A(z apja ellen irányuló, majd a későbbiekben teljes körben kiszélesedő) lázadó természetét is tőle örökölte ×D A Renmei nevet meg nem mondom, hogy honnan szedtem, bár van egy Haibane Renmei nevű anime, ami tudtommal angyalokról szól, és amit nem láttam, de lehet, hogy találkoztam vele annak idején, én onnan a név :P
Ami azóta az egyéb dolgait illeti, hát... saját magát ihleti :,D Jó, persze sokszor van, hogy meglátok valami jelenetet egy filmben, vagy valahol, és rögtön rá gondolok, és ki akarom vele is játszani Hát az úgy volt... 73695
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hát az úgy volt... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hát az úgy volt...   Hát az úgy volt... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hát az úgy volt...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogy is volt? /Saegiru/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Szerepjáték-
Ugrás: