꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ötletnyelő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 17:17

Szerintem a Slendysnél koccanjon a kettő grupp és húzzák el a csíkot papírokkal vagy anélkül:D Én inkább amellett vagyok hogy a papírokat felejtsék majd ott valahogyan, hogy akkor esetleg egy shippuus küldetés keretein belül visszamenjenek ugyan ezen karik:D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 17:27

Igen, úgy kéne valahogy:'D Most nincsenek is olyan messze egymástól azt hiszem Ötletnyelő - Page 4 534553 
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 17:29

Igen és amikor találkoznak akkor tehetnék egybe a papírokat, mondjuk naívan Takai-ra bízhatnák, a rangidősre:'D Vagy valami hogy akkor ne mindenki egyszerre legyen balfasz, hanem egyben hagyják el az összeset:D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 17:36

Igen, ha valakinél akkor nála biztos nem lesznek biztonságbanxD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 17:37

Ezért mondom hogy naívan xd
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 18:39

Awww, ez de jó ötlet :D tiszta jó lenne tényleg második felvonás keretében visszazavarni őket oda *w* Bár Yumi amekkora fasz, nem bízná a lapját Takaira x,D

A jegesbe meg írok majd a héten, szóval tessék nem lemondani róla ˇˇ Főleg, hogy azt a már előre elképzelt szőke NJK-mat, a hófiút be akarnám hozni >3<
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitimeVas. 26 Jan. - 19:29

A Slendyben nálunk azt hiszem én jövök, úgyhogy majd mozgósítom magam, amint tudom, de a Shippuus folytatólagos ötlet nekem is tetszik :D Meg Shippuus külön küldik! Úgy összességében! *.*
A Jegesnél nem tudom, az már úgy meg lett erőszakolva, kilépések, belépések, Kidust sincs semmi kedvem átírni most ×,D De rajtam ne múljon, ha életet leheltek bele, akkor folytatom én is ˇˇ'
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletnyelő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletnyelő   Ötletnyelő - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletnyelő
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: