꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pontszámító

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzer. 9 Jan. - 19:20

Mivel főleg shippuuban nehéz összeszámolni a pontokat (én legalábbis már belekeveredtem xx,D), így bemásolok ide minden eddigi shippuus meg küldetéses pontot, amit kapni lehetett, így azokat összeszámolva bárki könnyedén megtudhatja, hogy ő, illetve a karakterei hol tartanak ^^

Tehát először is a shippuuben az eddigiek:

2011. júl:
(alapállás)

Shanna: 13
*Koru - 12
*Kida - 3
*Kafun - 6
(*Ichiro - 4 - önálló Ichiro hsz-ek. Decemberben csak Ichiróval játszottál, és mivel ő nem önálló karakter, de úgy alakítottad, decemberre megkapod érte a pontot.)

Dínó: 12
*Haruhi - 12

Joey: 6
*Raidon - 6

Tobi: 5
*Sai - 5

Koffeey: 6
*Niee - 6
*Sae - 7
*Maro - 3

Jigoku: 5
*Jigoku – 5


Augusztusra kaptak 1-1 pontot:
° Sai
° Bisha
° Damu
° Haruhi
° Kafun
(° +Koru, de őt a hónap elején már említettem és úgy látom fel van neki írva xD)

Vagyis kapott 1-1 pontot:
° Tobi
° Shanna
° BlackGirl
° Dínósbácsi
° Koffeey



Szeptemberi pontlista:

Karakterek:
° Bisha +1
° Damu +1
° Niee +1
° Maka +1
° Haruhi +1
° Jigoku +1
° Koru +1
° Chizu +1

+
Ryouhei és Daroge... nem tudom Shanna, értük max írj fel magadnak +1 pontot ^^


Felhasználók:
° Jigoku +1
° BlackGirl +1
° Shanna +1
° Dínósbácsi +1
° Koffeey +1



Októberi összesítő

Karakterek:
° Chizu +1
° Daroge +1
° Apu +1
° Bisha +1
° Damu +1
° Maka +1
° Kida +1
° Kafun +1
° Haruhi +1
° Koru +1
° Sai +1
° Niee +1
° Raidon +1
° Maro +1

Felhasználók:
° BlackGirl +1
° Shanna +1
° Jigoku +1
° Tobi +1
° Joey +1
° Dínó +1
° Koffeey +1



Novemberi összesítés

Karakterek:
° Damu +1
° Haruhi +1
° Bisha +1
° Maka +1
° Apu +1
° Koru +1

Felhasználók:
° Shanna +1
° Jigoku +1
° BlackGirl +1
° Dínó +1
° Koffeey +1



Decemberi összesítő

Karakterek:
° Bisha +1 (Összesen: 5)
° Damu +1 (5)
° Kazuo +1 (1)
° Maka +1 (4)
° Haruhi +1 (17)
° Koru +1 (17)
° Sai +1 (7)
° Ryuuhei +1 (4)

Felhasználók:
° Jigoku +1 (9)
° Shanna +1 (18)
° Tobi +1 (8)
° Dínó +1 (17)
° Koffeey +1 (11)



2012:
Januári összesítés:

Karakterek:
° Kida +1
° Damu +1
° Kazuo +1
° Sae +1
° Raidon +1
° Maka +1
° Raiga +1
° Maro +1
° Koru +1
° Jigoku +1
° Han +1
° Haruhi +1
° Takuma +1
° Kafun +1
° Apu +1


Felhasználók:
° Shanna +1
° Jigoku +1
° Dínó +1
° Joey +1
° Koffeey +1



Februári összesítés:

Karakterek:
° Takuma +1
° Kida +1
° Kazuo +1
° Damu +1
° Han +1
° Raiga +1
° Maro +1
° Chidori +1
° Raidon +1
° Apu +1
° Koru +1
° Daroge +1
° Maka +1
° Haruhi +1
° Saegiru +1
° Kenta +1


Felhasználók:
° Shanna +1
° Dínó +1
° Joey +1
° Jigoku +1
° Milky +1
° Koffeey +1



Márciusi összesítő:

Karakterek:
° Chidori +1 (Összesen: 1)
° Damu +1 (8)
° Maka +1 (8)
° Daroge +1 (2)
° Koru +1 (20)
° Sana +1 (1)
° Niee +1 (nem tudom hol tartottam xD Talán 6)
° Tori +1 (1)
° Kenta +1 (2)
° Mizuma +1 (1)
° Kyou +1 (1)
° Takuma +1 (3)
° Haruhi +1 (20)
° Maro +1 (8)
° Kazuo +1 (4)
° Raidon +1 (10)
° Raiga +1 (8)
° Jigoku +1 (5)
° Kida +1 (10)
° Fusa +1 (1)

Felhasználók:
° Milky +1
° Koffeey +1
° Joey +1
° Jigoku +1
° Dínó +1
° Shanna +1



Áprilisi összesítő

Karakterek:
°Damu +1
°Kida +1
°Maro +1
°Mizuma +1
°Raiga +1
°Koru +1
°Kazuo +1
°Tori +1
°Haruhi +1
°Raidon +1
°Apu +1
°Han +1
°Fusa +1
°Kyou +1
°Maka +1
°Sakkun +1
°Jigoku +1
°Takuma +1


Felhasználók:
°Jigoku +1
°Joey +1
°Shanna +1
°Dínó +1
°én +1



Májusi összesítő

Karakterek:
°Kazuo +1
°Kida +1
°Damu +1
°Ryouhei +1
°Koru +1
°Mizuma +1
°Maka +1
°Raiga +1
°Niee +1
°Sakkun +1
°Fusa +1
°Haruhi +1

Felhasználók:
°Jigoku +1
°Shanna +1
°Dínó +1
°Koffeey +1



Júniusi összesítő

Karakterek:
°Kazuo +1
°Mizuto +1
°Damu +1
°Han +1
°Koru +1
°Maro +1
°Kyou +1
°Ryouhei +1

Felhasználók:
°Jigoku +1
°Shanna +1
°Koffeey +1



Júliusi összesítő

Karakterek:
°Chidori +1
°Kazuo +1
°Daroge +1
°Damu +1
°Raiga +1
°Mizuto +1
°Koru +1
°Kida +1
°Jigoku +1
°Haruhi +1
°Maka +1
°Mizuma +1

Felhasználók:
°Milky +1
°Jigoku +1
°Shanna +1
°Dínó +1
°Koffeey +1



Augusztusi összesítő

Karakterek:
°Sana
°Raidon
°Maro
°Ichiro (+Dorei)
°Kazuo
°Damu
°Sakkun
°Tori
°Yamashita
°Mizuto
°Apu
°Shouta
°Ayato
°Koru
°Nobuya
°Takuma
°Raiga
°Haruhi
°Kida
°Jigoku
°Yuto


Felhasználók:
°Shanna +1
°Joey +1
°Jigoku +1
°Dínó +1
°Tobi +1
°Koffeey +1



Szeptemberi összesítő

Karakterek:
°Shouta
°Koru
°Mizuto
°Haruhi
°Jigoku
°Yamashita
°Chichi & Dorei
°Kazuo
°Nobuya
°Fusa
°Kyou
°Maka
°Han
°Mizuma
°Aito
°Takeda
°Sakkun
°Raiga
°Kida
°Sana

Felhasználók:
°Shanna
°Jigoku
°Tobi
°Dínó
°Koffeey



Októberi összesítő

Karakterek:
° Ichiro
° Dorei
° Damu
° Koru
° Mizuto
° Nobuya
° Takuma
° Kazuo
° Tori
° Haruhi
° Yamashita
° Sakkun
° Fusa
° Mizuma
° Raiga
° Han
° Takeda
° Sana
° Yumi
° Takai
° Aito
° Kyou


Felhasználók:
° Shanna
° Jigoku
° Dínó
° Tobi
° Koffeey



Novemberi összesítő

Karakterek:
°Tori
°Yamashita
°Dorei
°Takuma
°Kida
°Koru
°Kazuo
°Yumisa
°Aito
°Damu
°Shouta
°Fusa
°Han
°Takai
°Kyou
°Sakkun
°Mizuto
°Jigoku
°Ryouhei
°Raiga
°Ichiro
°Zeron
°Niee
°Maka

Felhasználók:
°Tobi
°Shanna
°Jigoku
°Koffeey



Decemberi összesítő

Karakterek:
° Koru
° Shouta
° Kida
° Yamashita
° Haruhi
° Jigoku
° Damu
° Kyou
° Takuma
° Han
° Fusa
° Sana (+ Maya)
° Dorei
° Zeron
° Kazuo
° Aito
° Takai
° Raiga
° Ayato
° Nobuya
° Tori
° Seijee
° Yumi
° Shinju
° Mizuto


Felhasználók:
° Shanna
° Jigoku
° Tobi
° Dínó
° én xD





Huhh, jó hosszú, mi?:D


A hozzászólást JigoKuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 17 Május - 20:04-kor.
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzer. 9 Jan. - 19:31

Na, tehát akkor most van kereken 30 pontom Pontszámító 580731 Nem számoltam el!!!!! ×,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzer. 9 Jan. - 20:43

Köszi hogy megcsináltad^^
A befejezett küldik nem tudom hogy vannak még benne, mert ahova összesítést írtam oda beleszámoltam azokat is de nem tudom azóta be lett-e fejezve új, pl a Kísértetházas...>_>
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeCsüt. 10 Jan. - 19:27

Azóta a kísértetházas meg a macskás tuti be lett fejezve, arra emlékszek :D (Mert azokban játszottam xD) De hogy más le lett-e zárva... Pontszámító 763995
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeCsüt. 10 Jan. - 19:29

Más azóta nem, úgyhogy ha benne vannak akkor jó:D Én már nem emlékeztem xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeCsüt. 10 Jan. - 21:39

Nincsenek benne xD Pont ez a vicc :3 Ezek csak a shippuusok, ha minden igaz :D Tehát még egy csomó pontot felszámolhatsz magadnak :3
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzomb. 9 Feb. - 11:27

Akkor ide írom a januári Shippuus összesítőt már...:'3

Januári összesítés
Figyelemre méltó tény, hogy a januári játékok a 61. oldal aljától egészen a 69.-ig tartanak!!:'3

Karakterek:
° Sana
° Koru
° Kyou
° Seijee
° Zeron
° Shouta
° Maro
° Mizuto
° Damu
° Fusa
° Shinju
° Yamashita
° Dorei
° Piko
° Kazuo
° Jigoku
° Takuma - nagyon!!xD
° Takai
° Raiga
° Sakkun (Alus)
° Takeda
° Kida
° Tori
° Ichijou
° Ada
° Ryouhei
° Yumisa

Felhasználók:
° Shanna
° Tobi
° Jigoku
° én xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzomb. 9 Feb. - 21:24

És most akkor a befejezett küldik pontjaiból mennyi van bent, vagy mennyi nem? :,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzomb. 9 Feb. - 21:28

Nem tudom xD Majd kikeresem hogy azt az összesített összesítőt (xD) mikor csináltam, ami azelőtt befejezett volt az benne van, ami azután az nincs xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:24

Az márciusban volt, pontosabban a márciusi összesítő, tehát akkor a Kísértetházas lehet, hogy már benne van! :D Április 6-án fejeztük be, tehát akkor lehet, hogy az összesítőt az után csináltad :D A Macskás nem lesz benne akkor még abban :3
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:30

Oh de ügyi vagy XD Köszii:''D
Akkor igen, a Kísértetházas már biztos benne van abban, a Shippuut kell csak rászámolni meg a Macskásat:'3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:39

Nem tudom, hogy benne vannak-e, de valami el van számolva, mert a "alapállás" szerint van Jigokunak 5 pontja, az említett márciusi összesítőben pedig már 7-nek kéne lennie, de zárójelben meg csak 5 van xxD Most ezt nem értem :,D

Szerk.: a márciusi összesítőben nincsenek benne a Kísértetházas pontjai!:) Kiszámoltam, Jigokunak a shippuu miatt van 14 pontja + jön még a 3 pont a Kísértetházasért, és így van neki 17. Tehát nincs benne a márciusiban a Kísértetházas, sőt, még az addigiak sem biztos, hogy jól vannak számolva xD Úgy számoljatok, hogy az "alapállás" után számoljátok a shippuu-t, + adjátok hozzá az egyéb küldiket, és úgy lesz reális ^^


A hozzászólást Jigoku Mamono összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Feb. - 18:43-kor.
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:42

Akkor lehet mégsincs benne xD Nem tudom, hány pont járt azért?:'D Mert ha 2 akkor biztos nincs benne xD
Meg melyiken volt még Jigoku előtte? Pontszámító 534553
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:44

A márciusi összesítőben nincsenek benne a Kísértetházas pontjai!:) Kiszámoltam, Jigokunak a shippuu miatt van 14 pontja + jön még a 3 pont a Kísértetházasért, és így van neki 17. Tehát nincs benne a márciusiban a Kísértetházas, sőt, még az addigiak sem biztos, hogy jól vannak számolva xD Úgy számoljatok, hogy az "alapállás" után számoljátok a shippuu-t, + adjátok hozzá az egyéb küldiket, és úgy lesz reális ^^

Jigoku csak shippuuban van meg Kísértetházasban :3 (jajj, és még a januári pontjaikat meg se kapták a skacok, lol xD)
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:48

Nem lehetetlen hogy el van számolva tehát tényleg célszerű akkor végigszámolni az egészet xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 18:51

Hát én múltkor ezt tettem, vagy másfél órám ráment, mire mindenkinek összeszámoltam mindent, de most legalább rend van ˇˇ"
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 11 Feb. - 19:02

Lehet hogy mostantól mindig oda kéne írni a teljeset, de úgysem fogom tudni minden kari pontjait, még ha a mieinket sikerülne is xD Pedig úgy lenne igazán jó mert én pl tudom magamról hogy sose tudom beírtam-e már a legújabbakat vagy nem XD Pontszámító 883705786
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzomb. 23 Feb. - 23:09

Átjavítottam az összpontomat 38-ra... ami... nem sok? Pontszámító 102733 Befejezettekre 8 pontot számoltam magamnak (Nyereményképzés: 1, Villámos: 2, Kísértetházas: 2, Macskás: 3), Shippuuban pedig 2010 augusztusától 30 hónap telt el, és bár nem néztem át, de szerintem írtam minden hónapban... De akkor is soknak tűnik Pontszámító 102733
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 25 Feb. - 7:51

Jaj nem is láttam hogy ide írtál basszus:O
Amúgy akkor szerintem nem sok...:'D Mmint szerintem is írtál legalább 2 hsz-t minden hónapban a Shippuuba, tehát oda is megkaptad mindig az 1 pontokat:'3
De akkor... nekem is ilyen sok van?
Pontszámító Tumblr_mbnpg5LN7A1r6h7wh
Ezeken a küldiken én is ott voltam (kivéve a Macskásat xD), a Kísértetházasért pedig 3-at kaptam, akkor 36?? Pontszámító 1410785470 x'''D Ha a feljegyzett 24 pontomra nézek, úgy érzem valami nincs rendben x'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 25 Feb. - 15:41

Biztos elfelejtetted felírogatni, nekem is 30 volt eddig, ahol tartottam, mert sokszor nem írtam be, aztán meg elfelejtettem, hogy beírtam-e már, vagy nem ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeHétf. 25 Feb. - 16:57

Hát átjavítottam, de mostmár megértem az aggodalmadat, tényleg olyan irreális x'''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzomb. 2 Márc. - 14:45

Februári összesítő:

Karakterek:
°Zeron
°Raiga
°Damu
°Takai
°Kazuo
°Maro
°Shouta
°Yumi
°Seijee
°Kida
°Sakkun
°Ada
°Han
°Ichijou
°Koru
°Dorei
°Kyou
°Takuma
°Yamashita
°Jigoku
°Maka
°Fusa
°Mizuto


Felhasználók:
°Tobi
°Jigoku
°Shanna
°Koffeey
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeKedd 2 Ápr. - 11:44

Márciusi összesítő:

Karakterek:
°Zeron
°Koru
°Shouta
°Fusa
°Raiga
°Dorei
°Takai
°Kida
°Yumi
°Kazuo
°Yamashita
°Kyou
°Seijee
°Mizuto
°Sakkun
°Maro
°Damu
°Ada

Felhasználók:
°Tobi
°Shanna
°Jigoku
°én~~
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzer. 1 Május - 17:23

Áprilisi összesítő

Karakterek:
° Seijee
° Ryouhei
° Yumisa
° Kida
° Ichijou
° Yuuzan
° Damien
° Jigoku
° Kyou
° Fusa
° Niee
° Ada
° Zeron
° Sakkun
° Kazuo
° Damu
° Mizuto
° Maro
° Akatsu
° Takai

Felhasználók:
° Tobi
° Shanna
° Jigoku
° Koffeey
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitimeSzer. 1 Május - 17:58

A saját pontjaimat egy ideje szorgosan írogatom, de a srácokéval akkora gondban lennék, hogy te jó isten ×,D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pontszámító Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pontszámító   Pontszámító Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pontszámító
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: