꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vallomások a karikról

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimePént. 26 Aug. - 11:15

Vallomások a karikról



Nos, itt van egy kis topic, ahol mindenki kedvére szidhatja/dicsérheti a karaktereit.:3

  • Milyen karival hogyan tudsz írni? (mennyi időbe telik, nehéz/könnyű)

  • Ki az a kari, akit valamiért a legkevésbé szeretsz (ki a legproblémásabb)?

  • Melyik karidban mit gyűlölsz a legjobban?

  • Mi ihletett meg, hogy született a kari?


Ésatöbbi, ésatöbbi... :^^: Amit gondoltok, hogy érdemes megírni róluk, amolyan háttérinfók, amiket a többiek amúgy nem biztos (sőt, valószínű hogy nem) tudnak. Vallomások a karikról 196731
Meg ez amolyan nyavajgó is, tehát bárki bármit írhat róluk, ami épp van. Vallomások a karikról 514184
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzomb. 27 Aug. - 13:21

Ez a téma jónak ígérkezik, szerintem gyakran fogok itt panaszkodni XXD


Úgy vettem észre magamon hogy lányokkal jóval könnyebben tudok írni:3 Niee-vel semmi panaszom nincs, vele könnyen jönnek a válaszok, viszonylag gyorsan is, és a hosszúsággal sincs gond XD Maróval annyit még nem írtam, de vele is általában gyorsan megvagyok. Annyira nem tudok hosszúakat írni mint Niee-vel, de azért még talán elfogadható xD
Damu már kicsit bajosabb, néha megizzaszt egy-egy résznél, és főleg ha este írok, akkor órákig is eltarthat mire megfogalmazom és megírom az ötletet, amit már rég kitaláltam xD
Na de Sakkun Vallomások a karikról 568190 Még csak ötlet sincs, aminek a kidolgozásán görcsölhetnék XXD Fizikai fájdalom vele írni ˇˇ Mármint ha játszok valakivel. Ha úgymond magamban írok, tehát még nincs partnerem, mint mondjuk a Shippuu elején, szóval mikor önmagában irányítom, akkor könnyebben adja magát. De amint párbeszédre kell vele reagálnom, vagy bármire amit a másik csinál, ott megáll a világ XD És ezt rühellem... de ugyanakkor bírom, hogy mennyire jól visszaadja a karakterét XD :3 Mivel olyan személyiség aki inkább egyedül van el jól, mint társaságban, és ahogy a jellemzésébe is írtam, sokszor nem tudja hogyan reagáljon a másikra, szóval... ezért kínoz engem XD

És ennek ellenére akkor is őt szeretem a legjobban ˇˇ' Meg Damut... a lányok valamiért alul maradtak xD Őket is szeretem, de valahogy mégsem annyira D:

Így kezdetnek ennyit akartam kiírni magamból XXD


A hozzászólást Koffeey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Aug. - 14:30-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzomb. 27 Aug. - 14:10

Velem szerencsére rendesek a karijaim 8D Ha meg is szenvedek 1-1 reaggal, az az én hibám és nem az övék ×D Legkönnyebben talán Kidával írok. Azt hiszem ő áll hozzám legközelebb személyiségben, és nincs túl bonyolult karaktere sem. Szeszélyes, és nincs az hogy csak egy jellemmel kell reagálnom, mert pillanatok alatt képes szobacicából házisárkánnyá változni ×,D
De Koru is könnyen szokott jönni, és ő meg szerintem azért mert elég gátlástalan, nem fogja vissza magát, nem kell vele azon gondolkozni, hogy na mit mondjon, amivel nem bántja meg a másikat, mert ő simán megbántja ^^'
Kafun pedig azért könnyű, mert vele nagyon jól tudok azonosulni mint lány :3 Más mint én, de nem áll tőlem távol a viselkedése, és így vele is könnyen reagálok általában :D Nála inkább harcoknál van probléma, azt még gyakorolnunk kell ×D De ami azt illeti, Kafunt szeretem talán legkevésbé. Talán túl fiatalra csináltam... A Shippuudenes alakjával jól elvagyok, de a gyerek-énjével néha meggyűlik a bajom. Nem tudok már annak a korcsoportnak megfelelően gondolkodni ^^' És félek, hogy nem találom el. Vagy túl gyerekes lesz, vagy túl felnőttes...

Legjobban Korut szeretem, mint "elsőszülöttem" ×,D Vele foglalkozok szerintem a legtöbbet, és úgy érzem már többé-kevésbé kész jelleme van. Vannak még hiányosságok, amiket szerintem háttértörténettel egészíthetnék ki. Hogy miért olyan amilyen, mi volt rá hatással, szerintem fontosak az ilyenek, és bár már írtam hozzá egy összefoglaló hátteret, abból nem derül ki minden, csak egybeöleli a dolgokat. Például a sulisban tervezem, hogy a szülei gyakran veszekednek otthon, vannak balhék, és ez kihatással lenne arra is, ahogy ott játszom vele. De ez még várat magára, meg úgy minden, még össze kell raknom, meg hát ugye megírnom ×,D De rá, úgy lényegében, már készként tekintek ^^
Kida az egy érdekes viszony, mert megvan benne a potenciál, hogy az elsőszámú kedvencem legyen. De ehhez kellene egy-két olyan apróság, amit nem tudok vagy nem akarok kijátszani, beleírni. Ne kérdezzétek mi, mert én sem tudom pontosan, de talán a legjobban azzal tudnám kifejezni, hogy nem elég "r*banc" ×D Na de most ezt nem akarom fokozni, mivel egyrészt nem szeretném megutáltatni a társaság hímnemű tagjaival, másrészt pedig még én sem tudom mit értek alatta egészen pontosan. Nem arra gyúrnék, hogy lányos legyen. De nem is férfias. Tehát van, hogy nem tudom eldönteni, most félénken reagáljon vagy pedig csipkelődve, stb. De szóval szeretem, bár közel sem érzem annyira kész karakternek, mint Korut :P
Kafunról fentebb már írtam... bizonytalan vagyok vele, főleg a kis énjével. De szerintem nem az a gond, hogy lány, mert fiút sem igazán tudok irányítani ebből a korcsoportból. Túl fiatal nekem, és nem értek a gyerekekhez ×D
Makával is ez vezetett szerintem ahhoz, hogy továbbadjak rajta ^^' Vagy nem tudom. De nem jöttünk össze, nem sikerült megütni a közös összhangot ^^'


Egy másik téma;
Biztos feltűnt, hogy túlzottan foglalkozok az NJK karaktereimmel ×D Önálló post-okat kapnak, adatlapokat... ×D Mert szerintem nagy löketet adhatnak a karakternek, mivel ugye ők a környezete, és velük jól meg lehet mutatni, milyen a karakter a mindennapos környezetében. Imádok velük párbeszédeket írni és helyzeteket teremteni, bepillantatni a hétköznapjaikba, meg ilyenek. Szóval elég fontos nekem a környezet ×D De nem csak ebből a szempontból, hanem az adott helyzetben a karaktert épp körülvevő dolgok is. Maga a helyszín, meg minden. El kell képzelnem az egészet ahhoz, hogy jól megértsem és mozgatni tudjam benne a karit ×D
Imádok helyszínleírást írni a reagba, annak ellenére hogy nem értek hozzá ×D De szeretem részletesen leírni, hogy hova viszem be, mi merre van, hogy később lehessen rá támaszkodni. Az Amulettes küldiben, a Kísértetházasban, a Macskásban, a Shippuuban... próbálok teljes képet adni a helyszínről, de sokszor úgy érzem, hogy ez biztos az agyatokra megy már Vallomások a karikról 483323 Akárcsak Ichiro, meg a többiek, pedig én nagyon szeretem őket ×D


Na, hát ezt most így hirtelen lezárom, mert nem tudok befejezést írni ×D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzomb. 22 Okt. - 12:12

Nahh, írok énis ˇˇ
Tehát...

kezdjük Jigokuval. Vele olyan... közepesen tudok írni x,D Tehát ha van kedvem villámgyorsan lehet vele írni, még ha nincs, akkoris egész gyorsan össze lehet vele vakarni egy hszt.^^ Őt szeretem is, talán ő az, aki legjobban hasonlít rám gondolkozásilag a kariim közül.:3 Meg első kari is, tehát duplán jól elvagyunk Vallomások a karikról 765713

Aztán Maka. Ő annyira... hát nem nagyon hasonlít rám, de vele írom szerintem a leggyorsabban a hsz-eket, meg valamiért ha vele kell írni, megjön a kedvem. Néha kicsit agyramenően hiperaktív meg visszaszólós csitri, de naggyon bírom :,,D És fura, hogy ennyire jól elvagyok vele annak ellenére, hogy nem én alkottam... az elején nagyon féltem vele játszani, mert úristen, valamit elszúrok, és tökre tartottam tőle, szerintem ő az, akivel a létezésének eleje óta mért leghosszabb idővel nem játszottam. Mármint már vagy fél éve az enyémnek minősült, mire Karisban összeszedtem magam és írni kezdtem vele, és azóta is tök jól elvagyunk, és hál' Isten semmi gond nincs vele, jókislány.ˇˇ

Hachibi. Őt bírom is meg nem is x,D Imádom, mert egy szadista, vérmániás nimfomán k*rva tök debil humorral, de vele kicsit nehézkesen állok neki írni. Vele inkább csak akkor tudok írni, ha olyan kedvem van és van ihlet, de akkoris kicsit szenvesztenem kell magamat, hogy nekiálljak, viszont ha egyszer elkezdek írni, le se lehet lőni Vallomások a karikról 102733 Szerintem vele írom a leghosszabb hsz-eket (na igen, minőség és mennyiség xx,D), és egész jól megvagyunk:3 Ja, és imádok neki újabbnál újabb alakokat keresni, ez tök jó hobbi x,D

Végül Raiga. Ő egy f*raok. Nem szabadban, igazán csak shippuuban lesz majd az :,,D Vele egész jól megvagyok, az írás viszont attól függ, hogy az úrfinak milyen kedve van:,,D Ha nincs ihlet akkor is tudok hsz-t írni csak akkor tiszta vontatott az egész, ha van, akkor is elég nehezen állok neki és néha előfordul, hogy megakadok a saját írásomban x,D De amúgy jól megvagyunk. Mivel őt is úgy fogadtam be, nála is attól féltem, mint Makánál, hogy nem lesz jó a viszonyunk és nem fogok tudni vele mit kezdeni, de szerencsére itt sem ez lett:3
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzomb. 21 Jan. - 20:41

Eszembe jutott valami, úgyhogy gondoltam bedobom ide témának, hátha... lángra kap 8,D ×,D Szóval;

A sajátodon/sajátjaidon kívül ki a kedvenc karaktered? Miért? Illetve ki az a karakter, akiről úgy érzed, hogy könnyen tudnál te is kezelni, és ki az, akivel biztosan nem boldogulnál el, ha reagírásra kerülne a sor?
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzomb. 21 Jan. - 21:00

Huha... ki is a kedvencem... hát ez nehéz:'D De azt hiszem Koru:3 Rendesben is, Shippuuban is, nagyon szeretem a személyiségét, a hátterét, mindenét xD MegavöröshajááááátésakékszeméééétX'3 Tehát ő úgy nagyon...:D
Hogy kit tudnék könnyen játszani... hmmm Vallomások a karikról 1545117331 SenkitX'D A sajátjaimmal is sokszor szenvedekx''D Na, de talááánnn... Aput x'D Vagy még talán Jigokut:3
És kit nem?:'D Kidát xD Amennyire imádom, annyira nem tudnék vele úgy írni, ahogy te, valamerre tuti eltúloznám xD Jah, és Raidonnal se hiszem hogy boldogulnék:'D Nem a személyisége, hanem inkább a technikája az, amit nem tudnék jól kezelni, pedig azt is nagyon szeretem xD (Úgy látszik amit nem tudnék megírni, azok a kedvenc dolgaim X'D)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzer. 8 Aug. - 12:07

Az én nagy kedvencem jelenleg Kazuo Vallomások a karikról 224699 Bár nálam ez igen gyakran, könnyen változik, általában attól függ, hogy épp melyik játékba melegedtem bele a leginkább ×D De Kazuót már csak azért is ki akarom itt emelni, mert én vele nem játszok, és mégis elérte Vallomások a karikról 454185 Bírom ahogy szenved... ×,D De mégis kitart Vallomások a karikról 1490823669 És remélem egyszer játszhatok is vele valahol, valakivel Vallomások a karikról 511482971

Akit -véleményem szerint- könnyen tudnék játszani, és szeretnék is, az Haruhi, azt hiszem Vallomások a karikról 968628 Talán mert vele játszottam eddig a legtöbbet, nem tudom, de úgy érzem jól kijönnék vele, annak ellenére is, hogy lány ×D Valahogy a saját lánykaraktereimmel sosem működött sehogy a dolog, nem tudom kezelni őket, és lehet, hogy Haruhiba is ugyanígy belebuknék ×,,D De mégis talán ő az, akivel könnyen menne 8D

És akit nem tudnék kezelni... az Damu ×D Tuti nem tudnék mihez kezdeni vele, én épp hogy a párbeszédekből, dialógusokból táplálkozok, nem tudnám átfogalmazni őket gondolatokká, vagyis hogy na... nem kimondatni ×D Nem tudnám "kezelni" Damut ˇˇ'
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeSzer. 8 Aug. - 13:22

Eleinte én is azt hittem hogy nehéz lesz Damuval írni, de általában könnyen megy:'3 Nem vele a legkönnyebb, mert azok inkább a lányok xD De viszonylag könnyen szokott vele is menni, az meg hogy, ahogy írtad, át kell vele alakítanom a dolgokat nekem sokszor még könnyíti is xD Mert van mit leírnom gondolatmenetben:'3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 20:05

Kérdés 8D
Azokkal a karakterekkel, akikkel több helyen is játszotok, játszottatok, melyik szálat, melyik játékot élveztétek a legjobban? Vallomások a karikról 73695 Indokot is lehet írni, de nem muszáj, csak kíváncsi vagyok, hogy vajon ki hol élvezte, vagy élvezi leginkább a játékot a leginkább elővett karakterekkel :,3
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 20:16

Ó ez érdekes:'3 És könnyebb mint gondoltam xD

Sakkunnal a Shippuu-t, annak is az egyelőre még tervezés alatt álló headcannon részét...xD
Niee-vel már nehezebb, vele mindegyiket élveztem különböző okokból, de legjobban talááán... nem is tudom, az Amuletteset?^^' Amiatt, hogy hármójukat vittem és sok testvéri kapcsolatot tudtam kijátszani, de vele tényleg az összes többit is élveztem (még a legelsőt is XD), élvezem, szerencsés jány:'D
Alussal is Shippuu:D
Damu is Shippuu:'D

Azt hiszem ennyi, akikkel tényleg több helyen is, többet is játszottam:''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 20:21

Hát ez nehéz kérdés, mert mindig van, hogy egy játékban egyszer-egyszer elakadok, mindenhol megvannak a nehéz pillanatok. Aztán mindegyikben van olyan is, ahol könnyen írok XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vallomások a karikról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vallomások a karikról   Vallomások a karikról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vallomások a karikról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Szerepjáték-
Ugrás: