꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kedvenc jelenetek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kedvenc jelenetek Empty
TémanyitásTárgy: Kedvenc jelenetek   Kedvenc jelenetek Icon_minitimeCsüt. 6 Jan. - 19:34

Ide lehet beidézni az eddigi, vagy ezutáni kedvenc részleteket egy-egy reagból :^^:
Elé nagy betűvel írd ki hogy melyik küldetésből van, és hanyadik oldalon, hogy akinek megtetszik, elolvashassa :D




~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Kezdem is XX'D
Az abszolút fav :3

Shippuuden, 1. oldal, 2. hsz - Shanna; Koru
Idézet :
A pattogós ugyanis ingerülten felállt és az asztalra csapott. Hátradőltem a székemben, karba tettem a kezem és unottan néztem rá. Most jön az a rész hogy minden és mindenki rossz, és ő hiába jött ide, őt itt lenézik, meg ilyesmi.
-Figyeljen ide. -kezdte, eleinte még higgadt hangon- Tudom én hogy mindenféle flancos ügyekkel foglalkoznak itten. Ezért kértem levélben, és nem személyesen időpontot, mert nem akartam itten a dógokat zavargálni. És ha már egyszer vették a fára'ccságot és válaszótak is és még időpontot is kaptam -na itt kezdett el ordibálni- akkor elvárom hogy ugyan halgasson má' végig, és ne az alapján adjon ennek igazat, hogy őneki sok a pénze és megteheti hogy lenézzen más embereket. Biztos hogy maga is lenéz engem, mert a'ssziszi e'ccerű parasztok vónánk akik papírsárkányokat készítenek, de a klánom már régóta míveli eztet a mesterséget, és-
-17 éve, az nem sok. -szúrtam közbe szárazon- Még én is régebb óta ülök itt.
-Már az apám is eztet csinálta, és ettől már generácionális mesterségnek számít! -kiabált tovább. ~Mi? Generácionális? Az mi?~ A kis kopasz már lehajtotta a fejét és próbált láthatatlanná válni- Attó' hogy vannak módosabb klánok az országban, még nem kéne lenézni a mi mesterségünket. Most hogy jómagam csinálgatom csak, persze hogy rosszabbul megy az üzlet, de ha kapnék kis segí'ccséget-
-Ezért akarja Hamatari-san hogy a sajátjával...
-Biztos szépen felfejlődnénk. -észre se vette hogy beszélek- De azzal, hogy csak itten peckesen járnak kelnek, nem lesz jobb az elszegényedett családok helyzete és...
Részemről itt megakadt a szalag, nem hallgattam a további mondandóját. Elgondolkodva bámultam az asztalt magam előtt, majd kicsit aggódón a mögöttem jobboldalt álló komornyikra néztem. Az ahogy észrevette ezt, előre hajolt kicsit, fülmagasságba, hogy hallja amit mondok.
-Tényleg peckesen járok?
Kérdeztem szinte suttogva.
-N...nem, nem gondolom, uram.
Válaszolta halkan és megnyugtató mosollyal rázta meg a fejét. Az államhoz emeltem a kezem és valamelyest megnyugodva dőltem újra hátra, egy nagyon lassú bólintással.

Főleg a vége X'3


Aztán még...
A misztikus amulett nyomában, 5. oldal, utolsó előtti hsz - Shanna; Koru
Idézet :
Élek még egyáltalán? Azt hiszem... az, hogy a vállam és az oldalam, meg úgy nagyjából mindenem rohadtul sajog, csak erre utalhat. Egy tompa nyögéssel kifújtam a belém ragadt levegőt, felkavarva a port az arcom előtt. Hogy is fekszek akkor? Hason? Igen úgy, érzem a padlót... Erőtlenül ökölbe szorítottam a kezem... hol a botom? Lassan résnyire nyitottam a szemem. De csak egy oszlop talpazatát, némi port, és a saját ökölbe szorított kezemet láttam. Hol a botom?? Újra összeszorítottam a szemem, majd megpróbáltam magam alá húzni a karomat, hogy fel tudjak állni. Éreztem hogy a vállamból vér folyik, végig a bal karomon. Az orrom is vérzik... ha nem is tört el, de valamelyik bukfenc közben biztos találkozott a padlóval. Az arcom is felhorzsoltam kicsit. Nem azt az oldalt ami most a földön van, hanem a másikat... vérezni nem vérzik, de érzem hogy ég. Ég, akárcsak a bal térdem és a jobb könyököm. Azokat is végighúzhattam valahol 'út közben'. Hiába is próbálkoztam, nem tudtam már annyi erőt a karjaimba passzírozni, hogy fel tudjak támaszkodni. Hallottam hogy matat valami mellettem a porban. Gondoltam a lény az... ideért és most... szétcincál vagy valami. Éreztem is hogy a vállamhoz ér, de valami nem stimmel. Ezek nem karmok, vagy fogak... hanem ujjak. Gyorsan kinyílt a szemem és a fejem is emeltem volna, de megelőzött. Előbb a pólómnál, majd a karomnál, aztán a mellkasomnál és a derekamnál fogva felnyalábolt a padlóról. Felcibált, egészen állóhelyzetbe és szorosan tartott, hogy ne essek vissza. Próbáltam behatárolni a talajt és letenni a lábam rendesen, de nem volt időm, arrébb rántott magával. Igaz a szemem csak nagyon résnyire volt nyitva és nem is láttam már teljesen tisztán, de azt érzékeltem hogy fény süt az arcomra. Most hol a fenében...?
Még mindig szorosan fog, akármi is legyen. Tapogatózni kezdtem, hogy megtudjam mi van. Ami először a kezembe akadt, az valami puha, pamutszerű anyag volt. Talán pamutfoszlányok? Kicsivel feljebb meg... szőr? És...?
-Ne cibáld a fülem.
Duruzsolta a fülembe ismerős hangon. Akkor ez nem is szőr itt, hanem haj. És ruhák.
-Ichiro?

Luvv C:


Kísértetház? Ugyan már..., 1. oldal, alulról a 3. hsz - Jigoku Mamono; Jigoku
Idézet :
Kicsit vártam, majd a fiú előjött az egyik közeli ajtó mögül, kezében bizonytalanul tartva egy kunai-t. Nem bízik bennem....bár én is pont így reagálnék egy hasonló szituációban, tehát nem ítélem el érte. Mindegy. Ha jól érzem, itt nagyobb bajok is lesznek, és szükségünk lesz egymásra.
-A kunai-t nyugodtan elrakhatod, nem szándékozlak megtámadni.-mondtam, majd közelebb lépve a fiúhoz, alaposabban szemügyre vettem őt.
~Szintileg úgy áll, mint én, genin....testfelépítésileg....hümmmm....teccik....~majd igyekeztem nem kajánul elvigyorodni, így közben kitöröltem a szememből folyó vért , bár teljesen fölöslegesen, mert ugyanúgy folyt tovább. ~ Csontok erősek és kemények, izmok a korához képest igen fejlettek...szervek szépek...chakrafolyam szép igényes....hümmm....cuki pofi....deh szép szemei vannak....szép teste van, teccik~ zártam le ezzel a fiú fizikai jellemzését.
Kedvenc jelenetek 752584 Kedvenc jelenetek 729914



Shippuuden, 4. oldal, alulról 4. hsz - Shanna; Koru
Idézet :
Valahogy még mindig természetellenesen reagált... olyan szintű zavarodottság volt az arcán, amit nem tudtam hova tenni. Mintha túl komolyan venné a dolgot. Mintha olyan nagy jelentősége lenne...
-"Hát persze, hogyne lenne kedvem kapcsolatépíteni a tevékenységet vagy mi... De hogy érti hogy kevés a hely? M-miért? Mennyi hely kell ehhez önnek?"
Hát, legalább belement... de közben úgy csinál, mintha még soha senki sem próbált volna barátkozni vele, mintha azt se tudná mit kellene tennie vagy mondania. Meg persze mintha még életében ne látott volna lovat. Vagy mintha nem tudná mi az. Hát hol férne itt el két ló? Még egy is nehezen... vagy talán úgy gondolja hogy majd felül rá és... ott állnak egyhelyben?
-Öhm, hát... kell a hely, hogy két ekkora állat elférjen...
Mondtam zavart mosollyal. Mert hát... valóban nem értettem mit problémázik.

XXXX'D

És még egy :3

Shippuuden, 5. oldal, 10. hsz - Dínósbácsi; Haruhi
Idézet :
A nem túl meggyőző alakításom után, lejjebb hajtotta a fejét, és elkezdte bámulni a... melleimet. Ezt most muszáj? Beszélgetünk, erre elkezdi a melleimet bámulni. És ha már stírölni is akar, muszáj ilyen feltűnően, a képem előtt? Szerencsére abbahagyta, majd rám támaszkodva feltápászkodott és a képembe mászott. Deee nagyon közel volt. Simán ketté fejelhettem volna ha akartam volna. Nem mintha képes lennék akárkit is kettéfejelni, de mindegy. Szóval közel volt nagyon.
-"Nem baj ha olyan lány."
Mondta egyenesen a szemembe bámulva, ugyan úgy közel maradva. Én közben meg próbáltam még hátrébb dőlni, anélkül hogy lefordulnék innen.
~De mi bajom van egyáltalán? Általában szeretem az ilyen helyzeteket. Talán az a baj, hogy most ő mászott rám? Mindig én szoktam kezdeményezni. Dee most nem tettem, így ő tette, és most furán érzem magam... vagy mi.
Közben pedig továbbra is dőltem hátra, aminek köszönhetően szép nagy ívben lefordultam erről a peremről (OFF:vagy mi a franc ez, amin ül XD). Az eredmény? Egy Mizugakure szép csendjét megtörő női visítás + nyekkenés (az enyém), egy fájó fej (szintén az enyém), éés egy haatalmas villantás Koru uraságnak a lefordulásnak köszönhetően. Szóval én szépen szétterültem a földön. Nem, nem ájultam el, de valamiért mégsem keltem fel a földről. Csak feküdtem ott, nem is észlelve azt hogy folyamatos belátást nyújtok az új üzleti partneremnek.

Ennek az előzménye(i) is... XXXXXXXXXXXXXXXX'D



Nahm, ennyi másra így elsőnek xD Lássuk a ti kedvenceiteket Kedvenc jelenetek 196731
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kedvenc jelenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc jelenetek   Kedvenc jelenetek Icon_minitimePént. 7 Jan. - 9:28

Jigoku Sakkun-elemzős reagját én is be akartam ide idézni ×,D

Na de nézzük akkor a többit Kedvenc jelenetek 483518


Nekem azt hiszem ez lesz az abszolút fav :) Nem vicces rész, nem is egy amolyan "Úristen, mi van?!" dolog, csak egész egyszerűen ahogy meg van fogalmazva... olyan élő az egész :) Jók a párbeszédek, a reakciók, az egész dolog nagyon el lett találva ;D
A misztikus amulett nyomában, 5. oldal, 6. reag - Koffeey; Niee (barlang)
Idézet :
Meglepett, hogy ez alatt a 3 méter alatt mennyit mélyül a víz. Ahol én álltam, combközépig ért a víz, Chikarának pedig kb térdig, mivel ő magasabb nálam. Most viszont hogy egy kicsivel, tényleg kicsivel előrébb ment, már jóval a dereka fölé ért. Kétkedve bámultam magam elé és hallgattam őket.
-Itt. Gyere... a lábaddal, érzed? -mutogatott Shinju a víz felé- Mint egy szakadék.
-Na basszus. Akkor meg is van hogy meddig jöttünk be.
-De mi van ha nem véletlenül van így?
-Nem érdekel... -fordult meg Chikara és elindult felém, egyben a kijárat felé- Mély vízbe nem megyünk be.
-Akkor fogd meg a fáklyát. Lemegyek megnézem van-e ott valami.
Nem kicsit kétkedtem ennek a tervnek a helyességében. És abból amit Chikara arcáról le tudtam olvasni a félhomályban, ő sem vélte jó ötletnek. Épp ezért lepett meg amit mondott, egy vállrándítás kíséretében;
-Menjél...
Azzal visszafordult a fáklyáért. Amilyen gyorsan csak a víztől tudtam, odaléptem hozzá és megfogtam a könyökét.
-Inkább te ússz le. -Néztem rá aggódva. Nyilván nem értette miért kérem ezt tőle, mert kikapta a karját a szorításomból és értetlenül nézett.- Nem hiszem hogy jót tenne a sebének a nyomásváltozás meg a hideg víz...
-...mióta vagy doki?
-Chikaa!
Próbáltam bűntudatébresztő szemekkel nézni rá, ami úgy tűnt működött is. Már levegőt is vett hogy közölje "SOHA" de helyette felsóhajtott és megforgatta a szemét, majd visszament Shinju mellé.
-Nah... menj arrébb... -tolta hátrébb Shinjut, majd levette a mellényét, a felsőjét és a kezébe nyomta őket a katanáival együtt- Mindjárt jövök.
Azzal lebukott a víz alá. Shinju visszalépett mellém és átadta nekem Chika ruháit. A karomra terítettem őket, de közben végig azt a pontot néztem, ahol eltűnt a vízben.



A misztikus amulett nyomában, 4. oldal, 1. reag - Koffeey; Niee
Idézet :
Egy darabig még mentünk így tovább, aztán hirtelen megtorpantam. Chikara is megállt tőlem kb egy méterre;
-Mi az?
Kérdezte miután kicsit megemelte a fejét és rám nézett. Felhúztam a vállam, mint aki mindjárt ordítani készül, de aztán lassan leengedtem ahogy kifújtam egy mély levegőt, majd hirtelen helyben megfordultam. A lendülettől a hajam meglibbent az arcom előtt... azért adjunk a drámai hatásnak ugye. Felé nyújtottam mindkét kezem;
-Ölelj meg!
Mondtam kimérten, halálosan komoly arccal és még mindig felé tartottam mindkét karomat.
-He?! -tett egy kis lépést hátra- Minek?
-Mi az hogy 'minek'? Ölelj meg, mert szeretném!
Értetlenül pislogott és valami elmondhatatlanul tanácstalan arcot vágott.
-Ez most valami vicc?
-Na, gyerünk már!
Megmozgattam az ujjaimat és álltam tovább. Ő segélykérően oldalra nézett, de mivel ott csak a fallal találkozott a tekintete, visszafordult és tett pár bátortalan lépést előre.
-Nnnna... -mondtam halkan mikor végre elértem és köré fontam a karjaimat- Nem haltál bele, ugye?
-Ööööh ja..



Megint Koffeey, megint Niee, de ez kész ×,D
-||-, 9. reag
Alapszitu: Koru ordította el magát hogy "Aztarohadt!!", ami odáig elhallatszott...:
Idézet :
-Mostmár hallottátok? -Bólogattunk mindketten.- Mi volt ez?
-Egy ember volt... -Mondtam eltűnődve.
-Mit mondott? Valamit mondott... -Nézett az ég felé Shinju, mintha a következő hangot várná.
-Ömm... aloha? Valami ilyesmit hallottam... -Jegyeztem meg halkan.
-Nem, előtte is volt valami. -Mondta Shinju.
-Heh... b*szd a lovat... -Motyogta az orra alá Chikara, kaján vigyorral.
-Hülye.



A misztikus amulett nyomában, 5. oldal, alulról a 6. reag - EpresCukor; Kin
Idézet :
Itt a vége kiscica...-És az oldalamba akart vágni egy kunait, amin szintén egy robbanócetli volt, h biztosan meghaljak, ám amikor belém akarta szúrni, én gyorsabb voltam, és...Megcsókoltam, amitől teljesen ledöbbent...Amíg a meglepődése tartott, én kihasználtam gyorsan, és inkább belé döftem a kunait, ennek a hatása a genjutsu ingadozásán látszott, -Szia.-mondtam boldogan mosolyogva,, ő mérgesen készült volna vmit reagálni, ám én egy helycserejutsuval gyorsan eltűntem, a robbanócetli pedig hatott...A genjutsu eltűnt.



Ez a küldi tele van idéznivaló reagokkal, de mára beérem ennyivel ×,D
Most rohannom kell (basszus, így elment az idő ×,D), de még hozok majd :3 *a Kísértetházas küldit bújta épp*
Vissza az elejére Go down
 
Kedvenc jelenetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Szerepjáték-
Ugrás: