꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Melyik küldit olvasod?

Go down 
+2
JigoKuu
Koffeey
6 posters
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeCsüt. 6 Jan. - 17:08

Melyiket követed aktívan? Melyiknél olvasod el rögtön az új reagokat? Érdekel mi fog történni?
Ide írd meg hogy mit gondolsz róla, miért tetszik vagy nem tetszik, miért olvasod vagy nem olvasod.






~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Na, eljutottam addig hogy ezt a modult/témát is megnyitottam Melyik küldit olvasod? 483518 Shanna már régóta nyaggat vele XD
Ez a téma pedig konkrétan ezért született meg:
Shanna PM-ben írta:
Kíváncsi lennék hogy olvassa-e egyáltalán BÁRKI a küldetéseket azokon kívül, akik részt vesznek benne Melyik küldit olvasod? 139263 ×D

...engem is érdekel X'D Szóval nahh :3 Ide lehet véleménykifejteni~ Melyik küldit olvasod? 514184


Az enyém (mert nem akarok csúnya duplapost-olós lenni X3);
Szerintem sajnálatos módon kb senki nem olvassa hacsak nincs benne... akkor is csak a ráeső, "nagyon-muszáj" részt ^^'
De én pl mindet olvasom :3 A földön fetrengenék kínomban ha nem olvashatnám, mert én kíváncsi vagyok nagyon hogy mi történik :D A Shippuudenben pl imádom Shanna meg Dínó játékát Haruhival és Koruval Melyik küldit olvasod? 752584 H*lyére röhögöm magam, ami sokszor nagyon jól esik xD És már alig várom hogy eljussanak végre odáig, hogy az én karaktereim is beépüljenek *,*
Hát más küldik most éppen... takarékon vannak, de azokat is ahogy látom/láttam hogy új hsz van, kattintottam mint az őrült xD :3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeCsüt. 6 Jan. - 19:54

Hát én úgy vagyok vele, hogy Shippuu-ban olvasgagagagagat-nám Kuro-Haru játékot, ha több időm lenne...>,< (Akkor még válasz is menne Kísértetházasba Melyik küldit olvasod? 102733 )
Ha van időm, szívesen ovlasgatom mások játékait is, de amíg nincs túl sok (jelen állapot), örülök, hogy a saját játékaimat tudom játszani... Melyik küldit olvasod? 990973
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeCsüt. 6 Jan. - 20:22

Én általában mindegyik új hozzászólást elolvasom
első ok, hogy tudjam követni a játékot
második ok így könnyebben be tudok szállni a játékba
harmadik okként pedig azt tudnám felhozni mert szeretem elolvasni mások hozzá szólását is
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimePént. 7 Jan. - 8:51

Juj de jó, megcsináltad Melyik küldit olvasod? 196731
:3

Hát én... ehe ×,D Melyik küldit olvasod? 752584 Függő vagyok már, folyton lesem hol más színű (az általában sajnos fakócska) Naruto ikon :D Képes vagyok itt magamban, ülve táncikálni ha ír nekem valaki választ ×D
De azokat a játékokat is szívesen olvasom (olvasnám?) amikben nem vagyok benne, de... szerintem olyan nincs is o.O ×,D Azaz de... Imádom például a Szabad Játék részt is :3 Azon belül a JigoSae játékot Melyik küldit olvasod? 360572 :=o=: És nagyon-nagyon (türelemmeeel ˇˇ) várom hogy folytassátok, mert váhh Melyik küldit olvasod? 196731
Sokat röhögtem a Haruhis-Saegirus játékon is, amibe picit már nekem is sikerült bepakolni Kafunt, csak aztán megállt az élet ×,D

Illetve... különösen szeretem még olvasni (most konkrétan) a Shippuuden-ben az olyan reagokat, amik úgymond nem rám tartoznak. Mondjuk mázlim van, mert a jelenleg futó 3 cselekményszálból én kettőben jelen vagyok, de megőrülök (megintcsak) a JigoSae szálért :D Bár nem ide akartam kilyukadni, de fontosnak tartottam megemlíteni ×,D Szóval azt akartam, hogy azért szeretem olvasni az úgymond idegen reagokat is, mert egyrészt nagyon érdekel ők mit csinálnak, másrészt figyelem hogy az én cselekményeimről, karaktereimről esik-e esetleg néhány szócska Melyik küldit olvasod? 968628 Megveszek az ilyenért ×,D
A másik pedig az Amulettes küldinek az utazós része volt. Nagyon érdekelt hogy ki hogyan jut oda, hogyan oldja meg, komolyabb szálat futtat vagy viccesebbet... egyáltalán hogy zajlik az egész :D Én pl ugye nagyrészt hajóra írtam ezt a részét a sztorinak, meg behoztam Mamuszt, akinek hála ki tudtam élni a szadista énemet, és lesebesítettem Korut az út hátralevő részére >3 Na de a lényeg, amit mondani akartam ×,D Szóval nagyon tetszett hogy Koffeey poénosabb szálon vitte Niee-éket, és nagyon megszerettem Chikarát és Shinjut, meg a kapcsolatukat :3 Azt is imádtam hogy Stein pedig komolyabb cselekményen ment, és EpresCukor ötletei is tetszettek, főleg az a rejtélyes fiú :D
Nem tudom már mit akartam az elején hablatyolni ×,D Bocs ha zagyvaság lett, csak írtam ami eszembe jutott... mondom, függő vagyok ×D




Kisregééény Melyik küldit olvasod? 278431 *shot*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimePént. 7 Jan. - 23:04

Háát, én olyan vagyok amit Koffeey is említett :D Főleg azt olvasom amiben benne vagyok Melyik küldit olvasod? 97853 Szóval a Kísértetházast mondjuk nem nagyon olvasom, mert nem vagyok benne, de mondjuk a Sippudenbe már elolvasom mindenkijét :D A többit azért nem igazán olvasom mert nem is van időm Melyik küldit olvasod? 120865 (Nem mintha olyan elfoglalt lennék XD)
Mondjuk amikor Koffeey nyaggat hogy olvassam el valamelyiket, és elolvasom, azok tetszenek, de valamiért nincs kedvem olvasni az egész küldetést Melyik küldit olvasod? 97853
Ne kövezzetek meg Melyik küldit olvasod? 721836 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeSzer. 26 Jan. - 22:15

Finch a mai nappal lett hivatalos aktív olvasója a Shippuudennek és a Megmentésnek :P
Tetszett neki nagyon Draven legújabb reagja :3
A Shippuudent pedig elölről kezdte el, mert eddig csak néha-néha pislogott bele abba amit épp írtam, vagy ahogy Dínó reagját olvastam át, és kedvet kapott ×3 Aztán itt csodálkozott, hogy 'Jaaa, hogy ide mások is írnák más szálakaaat? °3°', és most az is nagyon tetszik neki ×D
Fűzöm még, hogy olvassa majd el a Kísértetházas küldit is, meg úgy az összeset visszamenőleg ×,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeSzer. 26 Jan. - 22:18

A végén még Finch is regisztrál és elkezd játszani XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeSzer. 26 Jan. - 22:21

Hát ő már regi nélkül is tag lett szerintem XXXD
Én am anyának mondtam egy időben hogy olvasson bele, hogy lássa hogy nem csak "chat-elünk" meg hülyeségeket írunk xD (Mert folyton előbukkan hogy "Mit lehet ennyit írni?" xD)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeCsüt. 27 Jan. - 8:16

Először Finch is úgy volt ×D Mindig mikor pötyögtem egy-egy választ, meg el-elröhögtem magam olvasás/írás közben, kérdezgetett hogy mi a fenét csinálok, mit írok ennyire, mint egy gép... ×D Aztán mostanában kapott rá arra, hogy beleolvasott abba amit írtam. Akkor utána kérdezgetett hogy mi az az Ichiro, meg Hotaka, meg Haruhi amiről írok ×D Mert ugye mivel eredetileg Koruval írok E/1-ben, így csak a többiek neve köszönt vissza ×D Jó, aztán nagyjából elmagyaráztam, elolvastattam vele Koru adatlapját... ×D Először azt is szkeptikusan olvasta, de aztán mikor a végére ért azt mondta, idézem "Ügyes vagy ˇ.ˇ" O×O ×D És még csak nem is szarkasztikusan ×p
És a múlt hétvégén kezdte el a Shippuudent olvasni az elejétől :3 Utána a Megmentést amikor elkezdődött, mert hogy "Az jó, ott nem kell sokat olvasni." mármint hogy ugye most kezdődött és nem kell visszamenőleg... ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeCsüt. 27 Jan. - 8:24

És a Shippuden-ben hol tart? Melyik küldit olvasod? 120865
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeCsüt. 27 Jan. - 8:36

Ott, amikor Haruhi átmegy a kisebb irodába ×D
És közben a JigoSae szál is megtetszett neki Melyik küldit olvasod? 729914 ×D Csak annyit kell közben magyaráznom, mert lusta megnézni a többiek karakterlapját, hogy pl mondjuk teszem azt tudja ki az az Alatsuka Melyik küldit olvasod? 714767
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 22:26

Finch most már hivatalos Haruhi fan ×,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 22:33

Tényleg? Melyik küldit olvasod? 224699 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 22:41

Igen, nagyon szereti ×D És Korut is ×,D
Most egyelőre csak ezen a szálon halad, mert azt mondta megkavarja ha közben mást is olvas, úgyhogy végigmegy ezen, aztán olvassa a JigoSae vonalat, aztán pedig a Sai-Niee-Kafun dolgot, meg majd a legújabb Maro-Hiro-Raidon-Kida dolgot is ^^ ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimeHétf. 7 Feb. - 22:42

Haruhinak rajongója van, akkor most nagyon büszke lehet magára Melyik küldit olvasod? 729914 XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitimePént. 25 Feb. - 19:55

Én őszinte leszek, ez a hosszú kimaradásom előtt a Shippuu-ban mind1ket elolvastam, mert érdekelt, hogy mi történik Koruval és Haruval, de most csak szavakat veszek ki belőlük, mivel azok engem nem érintenek. Sorry :)
A sulisnál meg mind1ket olvasom, naon érdekesnek találom ezt a játékot, és remélem, hogy követni fogom tudni a végéig ;)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Melyik küldit olvasod? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melyik küldit olvasod?   Melyik küldit olvasod? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melyik küldit olvasod?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Szerepjáték-
Ugrás: