꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karácsony

Go down 
+3
Dínósbácsi
Dani
Koffeey
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 13:59

Ez nem egy valódi küldetés, csak egy kis játék majd a két ünnep között ^^ A lényege az lesz, hogy a karakterek megajándékozzák egymást karácsonyra (: Mindenki kihúz valakit, és készít/vesz/keres/továbbad neki valami ajándékot/kacatot/szemetet, attól függően hogy mennyire szereti/ismeri/törődik vele/telik rá |D
Mivel nem szeretném ha elhúzódna, csak a két ünnep (karácsony és szilveszter) között játszanánk, így most erre spec. szabályok vonatkoznak majd :P A reagok hossza csak pár sor kell hogy legyen, olyasmi, mint a Quick, csak egy csipetkével részletesebb/hosszabb (: A játékmenet egyetlen nap, karácsony napja lesz. Szerintem elég kora délutántól estig kijátszani a napot, de reggeltől is mehet, ahogy gondoljátok xD Éjszakával, elalvással zárul a dolog :)
Nem kötelező játszani, de minél többen vagyunk annál jobb :D Annál vegyesebb a paletta xD Aki jön, és több karaktere van, az lehetőleg mindet hozza magával :D
Jelentkezni december 17.-ig lehet!! ^^ (Jövő hétvége, hogy aztán még legyen időm a párosításokkal szórakozni ^^')


Biztos itt ünnepel:
°Takahatsu Niee
°Hateshi Saegiru
°Akushi Maro
°Hoshi Ronin
°Misuzura Haruhi
°Kochou Maka
°Mamono Jigoku
°Akushi Raiga
°Fuyu Hirotaka
°Tsuchi Kin
°Renmei Koru
°Zubotoi Kafun
°Yomouki Kidosuke
°Hiroshi Raidon



Így húzzuk ki:
Jobb híján aki jelentkezik, az küldjön nekem egy 'Karácsony' témájú PM-et. Amit bele kell írnod: egy számot 1-től 6-ig, egy véletlenszerű szót, ami hirtelen eszedbe jut, egy színt és egy TV műsor címét.
Miért pont ezeket? ...mert csak xD A 4-nek semmi köze nem lesz egymáshoz, nem kell összeigazítani. Azért kellenek, mert valamelyik alapján fogom (lehetőleg a legvéletlenebbül) összepárosítani hogy ki kinek adjon ajándékot :P
Ha több karaktert hozol, mindegyikhez külön kérem ezeket a dolgokat!! ^^
Azt hogy kit húzott a karaktered és kinek ajándékoz majd, csakis te és én fogjuk tudni, a célszemély csak akkor tudja meg, ha ott áll előtte a karaktered ajándékkal a kezében :]
Természetesen ha van egy karakter, akinek nagyon szeretnél ajándékot adni, de mégsem őt húzod ki, attól őt is nyugodtan meglepheted ^^ A lényeg csak az, hogy a kihúzott név tulajdonosa is kapjon tőled valamit ^^


A hozzászólást Koffeey összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 10 Dec. - 18:44-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:08

én megyek :D pár pillanat és a pm is megy
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:19

Én is megyeeek Karácsony 123558
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:24

Éniiiiis!:D :^^:
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:31

Fent vagytok :3 A szavaitokat is leírtam a füzetkémbe :3 XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:48

Áhh!!! Karácsony 483323 Úgy szeretnék,de sajnos nem jó nekem,a netkérdés miatt lehetetlen számomra az,hogy ilyen jó kis folyamatos játékokat játszak. Karácsony 458933 Na majd legközelebb. :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:53

:< Pedig ez nem lenne sok... azért még hátha valahogy meg tudod oldani Karácsony 196731 Szorítok, mert én úgy örülnék Karácsony 196731 >.<
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 14:56

Hát még én :D Majd megpróbálom megoldani,azt majd lesz ami lesz :)
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:06

Ohohohohohohohohohohoho~ Karácsony 752584 Karácsony 94350 Dobok mindenki a levesbe Karácsony 224699
Ez marhajóóóóó ×3


Tobi, mond meg a bátyódnak hogy kettécsapom ha nem enged ide >O ×D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:09

Köszi,de nem kell. Nembaj,ha nemtudok részt venni ezen,mondom majd legközelebb! :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:11

Az még sok, egy év :O


Írlak Shanna xD Csak küldj PM-et xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:15

Jólvan,ha karácsonykor nem is,de majdnem minden nap fentvok,pár napi kihagyástól eltekintve <.< >.> :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:19

:DDDDD :3

Shanna mindjárt írlak, csak nem találom a füzetem xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:24

Akkor leszel? *,* Vagy ezt általánosságban értetted? ×D

Am oké Koffeey ×D Tudom én hogy nem felejtesz el Karácsony 73542
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:29

LOL, feltűnt hogy minden karaktered neve K betűs? :D X'D (Mert nekem most igen xD)
.....................Koru szavai valahogy nagyonis illenek rá x'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:39

Nem o.o *elgondolkozik* Basszus tényleg o×o *Finchre sandít, akinek a neve szintén K-s* ... Karácsony 721836 K-fétisem van Karácsony 483323 ×,D

Juhujjj de jó sokan leszünk :3 Olyan kíváncsi vagyok ki kit fog kihúzni ×3 Am kit szeretnétek? :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:47

Nekem igazából mindegy... a legviccesebb az lenne ha valaki olyat, aki totál más, vagy egyáltalán nem ismerik egymást X'D
Persze azért Ku-chant szívesen kihúzatnám X3 ...meg Korut xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:53

Koru most fél XD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 15:58

Én nem tudom Karácsony 123558 XD
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 17:56

Én is szeretnék jelentkezni
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimePént. 10 Dec. - 18:45

Felírtalak ^^
Vííí de sokan vagyunk mááár :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimeSzomb. 11 Dec. - 10:05

Aha :3 Már 14-en :D Tök jó lesz, már úgy várom Karácsony 112523
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimeSzer. 15 Dec. - 10:32

Am azon gondolkoztam, hogy ha pl ugye olyat húz ki valaki, akit nem ismer, akkoooor... honnan ismerje meg? :3 Lehetnének pl névtábláik? ×D Vagy viccesebb ha körbekérdezgeti a többieket? ×,D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimeSzer. 15 Dec. - 11:30

XD Én bárkit szívesen húzok! :^^: Főleg Koffeeyt, Shannát és DínótXXXXX,D Ha az ő kariik közül kapok egyet, az már jó:3
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitimeSzer. 15 Dec. - 12:16

Már nagyon kíváncsi vagyok hogy kiket kapok ×D Sok karival nagyobb az esély ;D
......................... *sutyorog* szerintem akit Koru húz, az jár a legjobban Karácsony Dawhatplz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karácsony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsony   Karácsony Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karácsony
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: